Jste zde

Jóga pro úplné začátečníky

K

Od září začínáme nový čtyřměsíční kurz pro úplné začátečníky, který je zaměřen na techniky dechu, pohybu a relaxaci a na rozvoj vnímání momentálních limitů těla. Budeme se učit vystavět jógové pozice od základu a zaměříme se na jógové propojení těla a mysli, na správné postavení a vzájemné vyladění jednotlivých částí a koordinačních celků lidského těla, vše na principu trojrozměrného spirálního pohybového konceptu Spiraldynamic®.

Budete mít možnost, okusit, jaké to je, když vás vědomí středu těla a soustředění se na dech přivedou k prožitkům na hlubší úrovni, která přináší nejen lehkost v těle, ale především vyrovnanou, klidnou a jasnou mysl. 

Díky navození koordinovaného pohybu a svalové stability dokáže pravidelné cvičení řešit mnohé obtíže a k ideálnímu nastavení a preciznímu provedení poloh (ásan) je ve Studiu k dispozici bohatá škála jógových pomůcek. 

Těším se na vás, začneme pěkně krůček po krůčku :-)

 

Po rezervaci místa Vám bude zaslán email s informacemi k platbě. 

Na začátku kurzu Vám bude vystavena průkazka.

Během probíhajícího kurzu si můžete:

  • nahradit 2 lekce na kterékoliv jiné lekci (pouze v období konání kurzu)
  • poslat za sebe náhradníka
  • lekce Vám propadne

Covid poznámka: 

Držme si palce, ať kurzy probíhají bez jakýchkoliv omezení a mohu vám i nadále předávat své zkušenosti v terapii a učení pohybu. Bohužel ale po zkušenostech z minulého roku, nemohu zaručit prezenční výuku, pokud bude kurz ministerstvem zakázaný. V tom případě budou kurzy probíhat formou online. 

Termíny kurzu

6. září - 20. prosince 2022
Rezervujte
Rezervace: Otevřeno

Termíny lekcí

Žádné nadcházející termíny